Viilhall Viilhallist! Telli siit!

Info ja tehniline nõustamine: +372 56 228 063

varikatusesttootmishooneni

Erinevadlahendused

viilhall_toostus

Soojustatud hallid. Viilhalli meeskonna poolt välja töötatud lahendus sobib ideaalselt ettevõtete jaoks, kes soovivad rajada uue hoone tootmise jaoks või selle laiendamiseks. Konstruktsiooni osa on inseneride poolt välja töötatud nii, et ruumikasutus oleks maksimaalne ning hoone oleks mitmekülgselt kasutatav. Viilhall sobib ideaalselt ladustamispinnaks, masinaruumiks, komplekteerimiseks ja muudeks kasulikeks pindadeks. Meie asjatundlik püstitusmeeskond tagab kiirelt tervikliku hoone kerkimise. Projektis kasutame ainult kvaliteetseid materjale ning suudame vastu tulla ka kõige nõudlikumale kliendile. Standardselt on soojustatud hallid kvaliteetsest terasest sandwich-paneelist ja plekk-katusega. Soojapidavusomadused vastavad Eestis kehtivatele normidele. Vajadusel saame pakkuda ka veel soojapidavamaid lahendusi.

 

Soojustamata hallid. Viilhalli tehniliselt kõige lihtsam lahendus on soojustamata kvaliteetsest terasprofiilist seinte ja katusega hoone. See sobib nii masinapargi hoidmiseks kui ka erinevateks lao- ja tootmispindadeks, kus temperatuurile nõudmisi ei esitata. Projektis kasutame ainult kvaliteetseid materjale ning suudame vastu tulla ka kõige nõudlikumale kliendile. Seda nii värvilahenduste kui ka mõõtmete osas.

 

Puitfassaadiga hallid. Viilhalli kõige innovaatilisem ja ökoloogilisem lahendus on Eestis veel vähe levinud puitfassaadiga hoone lahendus. Sellise lahenduse puhul saame pakkuda väga soojapidavaid lahendusi (U=0,14W/m2). Maja nii paistab soe kui ka peab sooja.

Viilhalli standardhall

 

Standardhallimõõdud

steel-building

  • Laius. Viilhallil standardsuurused. See aga ei tähenda, et ei saa teha just Teie vajadustele vastavat lahendust.
  • Pikkus. Tüüpse halli pikkused on 6 m kordsed. Hoone pikendamine muudab hinda proportsionaalselt pikkusega. 
  • Kõrgus. Standardkõrgus on 5 meetrit hoone madalamast servast ja 6 meetrit keskelt. Erilahendusena saame projekteerida nii madalamaid kui kõrgemaid hooneid.

Võimalikud ka kõik erilahendused. Küsige hinnapakkumist just Teid huvitavale hoonele! 

 

TelliErilahendus


MÕÕDUD

Viilhalle on võimalik tellida erinevate mõõtudega. Hoone puhas ava võib küündida isegi 40 meetrini. Pikkusele piiranguid ei ole. Samuti ei ole suuri piiranguid kõrgustele.

KUJU

Viilhallist võib tellida nii standardseid lao-ja tootmispindu, kuid eriprojektidena oleme valmis täitma ka kõiki teisi soove, mis on seotud terashoonete, varikatuste või varjualustega. Samuti saame projekteerida täpselt nii palju ja sellise kujuga uksi-aknaid, nagu Teie ettevõtmine vajab.

KÜTE/JAHUTUS JA VENTILATSIOON

Vajadusel leiame sobiliku kütte- või jahutussüsteemi, määrame energiatarbimised ning leiame optimaalsemad küttesüsteemid.

VÄRVUS

Teraspaneelide puhul on kõige lihtsam valida värvitoon paneelitootja kataloogist, puitfassaadi korral ei ole värvitoonide valimisele piiranguid. Lisaks on võimalikud kõik erilahendused, kaasa arvatud Teie ettevõtte sümboolika kasutamine fassaadi kaunistamisel.

 

Kvaliteetsedmaterjalid

 

Tekkis huvi?

Konsulteerime tehnilistes küsimustes, aitame leida sobiva lahenduse.

Võta ühendust